ANKET WHATSAPP
Genç MİAD "Kripto Para ve Kripto Varlıkların Dünü, Bugünü ve Geleceği" toplantısı dernek merkezimizde yapıldı.
Genç MİAD "Kripto Para ve Kripto Varlıkların Dünü, Bugünü ve Geleceği" toplantısı dernek merkezimizde yapıldı.
EKLENME TARİHİ - 16.02.2022

Genç MİAD Yürütme Kurulu'nun düzenlediği, MAU Teknoloji ve Fikri Mülkiyet Hukuku Merkezi Direktörü Sn. Dr. Mete TEVETOĞLU’nun konuşmacı olarak katıldığı "Kripto Para ve Kripto Varlıkların Dünü, Bugünü ve Geleceği" konulu toplantı dün akşam 19:00'da dernek merkezinde yapıldı.

Program Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyemiz Av. Bahar ÖTE moderatörlüğünde, MİAD Genel Sekrekteri Sn. Dr. Hakan ODABAŞI ve Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Sn. Murat GÜLER'in açılış konuşmalarıyla başladı. Konuşmacı konuk Sn. Dr. Mete TEVETOĞLU'nun kripto para ve varlıkların geçmişi, Metaverse kavramı ve yapay zeka’nın faydaları, riskleri ve geleceği, Blockchain, Bitcoin ve Etherium altyapısı konuları hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Konuşma katılımcılardan gelen soruların yanıtlamasıyla devam etti.

Toplantı, Sn. TEVETOĞLU’na Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Sn. Murat GÜLER ve Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi Sn. Av. Bahar ÖTE’nin kristal plaket ve kayısı tabağı hediye etmesi ve katılımcılar ile birlikte çekilen aile fotoğrafı sonrası son buldu.

İlgili İçerikler
MİAD sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close