ANKET WHATSAPP
MİAD Sevgi Evleri Sünnet Şöleni
EKLENME TARİHİ - 04.07.2022

Malatyalı İş İnsanları Derneği heyeti olarak 23 Haziran 2022 – 26 Haziran 2022 tarihleri arasında MİAD Sevgi Evlerinde düzenlediğimiz çocuk ve sünnet şöleninde çocuklarımız ile bir araya geldik.

Çocuk ve Sünnet şöleni etkinliğimize katılan Malatya Valisi Sn. Hulusi ŞAHİN, Milletvekili, Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Bülent TÜFENKCİ, Milletvekili Sn. Öznur ÇALIK, Milletvekili Sn. Ahmet ÇAKIR, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Selahattin GÜRKAN, Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Sn. Mehmet ÇINAR’a ulusal basından Hemşerimiz Sn. Günseli ÖZEN, Gazeteci Şerafettin OĞUZ, Gazeteci Abdurrahman YILDIRIM, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Recep ERÇİN, Gazeteci Çağlar ÇAĞATAY başta olmak üzere katılım sağlayan hemşerilerimize en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunarız.

Gezi programımız süresince ev sahiplikleri ile heyetimizi en güzel şekilde ağırlayan Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sn. M. Zeki BAYKAL, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Abdulvahap Gazi TANRIVERDİ ve Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Sn. İlhan ŞAHİNTÜRK’e, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Vahap MUNYAR, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Hasan YILDIRIM, MİAD Kadın Kolları Başkanı Gülten ALTAN’a, Genç MİAD Başkanı Murat GÜLER’e, Ayrıca şölen organizasyonunun yapılmasında büyük emeği geçen MİAD Kadın Kolları Yürütme ve Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkan ve ekiplerine, Malatya Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz ve ekibine, üyelerimize ve sekreteryamıza verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederiz.

Selam, Saygı ve Muhabbetlerimizle...


İlgili İçerikler
MİAD sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close