ANKET WHATSAPP
Fatih Karaca "Geleneksel ve Dijital Satışta Marka Olmanın Sırları" toplantısı dernek merkezimizde yapıldı.
Fatih Karaca "Geleneksel ve Dijital Satışta Marka Olmanın Sırları" toplantısı dernek merkezimizde yapıldı.
EKLENME TARİHİ - 19.03.2022

Genç MİAD Yürütme Kurulu'nun düzenlediği, Karaca Züccaciye A.Ş.'nin CEO'su Sn. Fatih KARACA'nın konuşmacı olarak katıldığı "Geleneksel ve Dijital Satışta Marka Olmanın Sırları" konulu toplantı MİAD dernek merkezinde yapıldı.

Prof. Dr. İlhan ERDOĞAN Konferans Salonunda düzenlenen program MİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Yunus AKDAŞ moderatörlüğünde, MİAD Genel Sekreteri Sn. Dr. Hakan ODABAŞI sunumu ve Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Sn. Murat GÜLER'in açılış konuşmalarıyla başladı. Konuşmacı konuk Sn. Fatih KARACA'nın Karaca markasının geçmişinden, yönetimde ikinci nesil olmaktan, reklam ve analizin şirketler için öneminden, e-ticaretin önemi ve diğer birçok önemli başlıktan detaylı bilgiler paylaştı. Konuşma katılımcılardan gelen soruların yanıtlamasıyla devam etti.

Toplantı Sn. KARACA'ya; MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yunus AKDAŞ'ın Üyelik Beratı, Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Sn. Murat GÜLER ve Genç MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Sn. Gülten ALTAN’nın tabak ve halı hediye etmesi ile son buldu.


İlgili İçerikler
MİAD sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close