TAN YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 TAN Yapı Sanayi ve Ticaret LTD. Şti 22.01.2003 tarihinde İstanbul Beylikdüzü’nde İnşaat Mühendisi Halil İbrahim AKPINAR tarafından kurularak faaliyetlerine başladı. İstanbul bölgesindeki yerel projelerle faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılından itibaren yurtiçindeki diğer illerde de çalışmaya başlayarak yurt çapında faaliyet göstermeye başlamıştır. Endüstriyel sanayi yapıları, iş merkezleri, konut ve otel projelerinde uzmanlaşmış bir üstyapı firmasıdır.

2003'ten bu yana inşaat faaliyetleri sırasında yüzlerce insana iş sağlamış olan firmamız, tamamlamış olduğu endüstriyel sanayi yapıları ve iş merkezleri ile de binlerce insana çalışma alanı yaratmıştır.  

Vizyonumuz ve Misyonumuz 
Günlük hayatta herkesin ve her kurumun dünyayı kavrayış ve yorumlama modeli vardır. Gerek kişisel gerek kurumsal ilişkilerimizde güven ve güvenliği ön planda tutan çalışanları ile beşeri ilişkileri güçlü, doğaya ve çevreye saygılı, iş güvenliğine önem veren bir sorumluluk anlayışı ile çalışmaktayız. İş güvenliği konusunda sıfır kaza politikası hedefimiz ve başarımızdır. Bu sorumluluk anlayışı ile mesaimizi, projelerimizin doğruluğuna ve çalışanlarımızın uzmanlığına harcamayı görev biliyoruz. 

Mühendislik bilimindeki yeni teknolojileri ve birikimlerimizi kullanarak güvenli, sağlam ve çağımızın mimarisini yansıtan yapılar inşa ediyoruz.

  • Mail Gönder
  • 0212 853 93 28
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / ESENYURT
  • Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No: 79 ADM Concepta Plaza B Blok Kat:3 Daire:8